Dom Nowy Tomyśl / z potencjałem / wielkopolskie

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zapraszamy do kontaktu - +48 508390396

Dom Nowy Tomyśl / z potencjałem / wielkopolskie

Lokalizacja
Województwo: 
wielkopolskie
Miejscowość: 
Nowy Tomyśl
Poznań
Dane podstawowe
Numer referencyjny: 
0001-2017
Typ nieruchomości: 
Domy
Typ transakcji: 
Sprzedaż
Powierzchnia: 
233.00m2
Liczba pokoi: 
5
Cena: 
950 000.00PLN

Powierzchnia w m2: 264 / użytkowa: 233
Powierzchnia gruntu w m2: 1181

Rodzaj DOMU: wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym
Dodatkowe: wiata drewniana

NAJWIĘKSZYM ATUTEM DOMU jest: lokalizacja - opisywana nieruchomość jest położona nieopodal drogi do Nowego Tomyśla, przy skraju lasu. Dogodne miejsce tak pod względem dojazdów (drogi krajowe i autostrada A2), jak i spędzania wolnego czasu (spacery przy i w pobliskich lasach). Nowy Tomyśl jest prężnie działającą gminą, cały czas rozwijającą się, przyciągającą inwestorów i turystów, szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Bliskość węzłów komunikacyjnych ułatwia także dojazd do Poznania oraz innych większych miast. W pobliżu placówki oświatowe, sportowe, lecznicze itd.

Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie innych, nowych domów jednorodzinnych. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem użytkowym, ma kształt „L”, lustrzane odbicie projektu "Murator D08A" Posesja doskonale nadaje się dla rodziny lub osób z perspektywami.

Dom zbudowany z żużel/keramzyt, pokryty dachówką ceramiczna, dach konstrukcji spadzisty, kopertowy, ocieplenie wełna mineralna, okna plastikowe, dachowe Velux drewniane, drzwi wejściowe drewniane, stolarka wewnętrzna drzwiowa drewniana. Parter domu składa się z przedsionka, korytarza, salonu z jadalnią, kuchni, łazienki, toalety, pomieszczenia biurowego, sypialni z garderobą, pomieszczenia gospodarczego z przejściem do garażu dwustanowiskowego w bryle budynku. Piętro-poddasze składa się z trzech pokoi, garderoby, łazienki, korytarza, pomieszczenia gospodarczego nad garażem. Ilość łazienek: 2: 1 na piętrze, 1 na parterze. Dodatkowo 1 toaleta na parterze. Schody wykonane z drewna dębowego. Garaż zamykany bramą automatyczną na pilota, w bryle budynku. Taras: murowany, pokryty płytkami ceramicznymi.

Właściciel wyraża zgodę na usługę HOME-Staging, w razie zainteresowania Nabywcy i omówienia warunków przeprowadzenia tej usługi przez firmę ALAUCTUS Kreativbau Sp. z o.o.

Projekt, rzuty, dokumentacja - dostępna do wglądu.

ZAPRASZAMY do kontaktu w celu obejrzenia i rozważenia zakupu tej nieruchomości. Służymy radą pomocą na każdym etapie przebiegu transakcji.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa.

ALAUCTUS Kreativbau Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niezgodności danych zawartych w ogłoszeniu z rzeczywistym stanem oraz szkody powstałe w związku nieprawdziwymi, niepełnymi lub nieaktualnymi danymi w/w ogłoszenia.