Działka okolice Nowy Tomyśl / siedlisko / wielkopolskie

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zapraszamy do kontaktu - +48 508390396

Działka okolice Nowy Tomyśl / siedlisko / wielkopolskie

Lokalizacja
Województwo: 
wielkopolskie
Miejscowość: 
Nowy Tomyśl
Poznań
Dane podstawowe
Numer referencyjny: 
0003-2017
Typ nieruchomości: 
Działki
Typ transakcji: 
Sprzedaż
Powierzchnia: 
15 000.00m2
Cena: 
200 000.00PLN

Powierzchnia gruntu w m2: 15000

Rodzaj DZIAŁKI: Siedliskowa

Dodatkowe: Rozpoczęta budowa

 

NAJWIĘKSZYM ATUTEM DZIAŁKI jest: lokalizacja - opisywana nieruchomość jest siedliskową atrakcją, położoną w odległości 5 km od Nowego Tomyśla i 60 km od Poznania, przy lesie. Dogodne miejsce tak pod względem dojazdów (drogi krajowe i 4 km do autostrady A2), jak i spędzania wolnego czasu (spacery wokół oraz w pobliskich lasach). Nowy Tomyśl jest prężnie działającą gminą, cały czas rozwijającą się, przyciągającą inwestorów i turystów, szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Bliskość węzłów komunikacyjnych ułatwia także dojazd do Poznania oraz innych większych miast. W pobliżu placówki oświatowe, sportowe, lecznicze itd.

Nieruchomość znajduje się w dalszym sąsiedztwie względem innych działek, rzadko zabudowanych. Posesja doskonale nadaje się na realizację planów siedliskowych, rekreacyjnych, agroturystycznych, wypoczynków rodzinnych. Ciekawa także pod kątem inwestycyjnym.

Powierzchnia gruntowa o wymiarach: 1,5 ha, granice działki nie przylegają do dróg publicznych. Na terenie działki ok. 0,5 ha lasu sosnowego, przylegającego do lasu państwowego. Na terenie gruntu rozpoczęta budowa budynku mieszkalnego – kontynuacja budowy bądź jej rozbiórka pozostawiona do wyboru Kupującego.
Media: prąd, woda.

Właściciel wyraża zgodę na usługę Projektu zabudowy na zamówienie, w razie zainteresowania Nabywcy i omówienia warunków wykonania tej usługi przez firmę ALAUCTUS Kreativbau Sp. z o.o.

Projekt, rzuty, dokumentacja - dostępna do wglądu. 

ZAPRASZAMY do kontaktu w celu obejrzenia i rozważenia zakupu tej nieruchomości. Służymy radą i pomocą na każdym etapie przebiegu transakcji.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa.

ALAUCTUS Kreativbau Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niezgodności danych zawartych w ogłoszeniu z rzeczywistym stanem oraz szkody powstałe w związku nieprawdziwymi, niepełnymi lub nieaktualnymi danymi w/w ogłoszenia.