Malownicza działka budowlana / Sierosław / gmina Tarnowo Podgórne / Jezioro

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zapraszamy do kontaktu - +48 508390396

Malownicza działka budowlana / Sierosław / gmina Tarnowo Podgórne / Jezioro

Lokalizacja
Województwo: 
wielkopolskie
Miejscowość: 
Sierosław
Dane podstawowe
Numer referencyjny: 
0008-2017
Typ nieruchomości: 
Działki
Typ transakcji: 
Sprzedaż
Powierzchnia: 
1 293.00m2
Cena: 
149 000.00PLN

Malownicza działka budowlana / Sierosław / lokalizacja / Jezioro Oferujemy ciekawą działkę budowlaną zlokalizowaną w atrakcyjnie położonej podpoznańskiej miejscowości – Sierosław. Powierzchnia gruntowa o regularnym kształcie, idealnie nadająca się na budowę domu jednorodzinnego lub dwurodzinnego, możliwość uzyskania zgody na podział. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami i budową domów. Działka posiada piękną, naturalną roślinność: sosny, krzewy liściaste, z jednej strony oddzielona jest od innych gruntów rzędem drzew. W pobliżu kilka nowych domów jednorodzinnych. Spokojne sąsiedztwo, stonowana, jednolita kolorystyka elewacji sąsiadujących domów.

Wymiary oferowanej działki prezentują się następująco: Kształt: romb

Media: w drodze

Całkowita powierzchnia działki: 1293 m2

Cena: 149 000 zł

Atuty lokalizacji: dogodny dojazd drogą utwardzoną, leśną, która po 200 m przechodzi w nowo wykonaną drogę w pełni utwardzoną, prowadzącą do drogi asfaltowej (DK nr 307). Lokalizacja preferowana z uwagi na bliskość węzłów komunikacyjnych (DK 307 prowadząca przez ulicę Bukowską do samego centrum Poznania, obwodnica-droga ekspresowa S11 i autostrada A2, alternatywne drogi dojazdowe do centrum Poznania, bliska odległość od drogi krajowej nr 92, bliski dojazd do Tarnowa Podgórnego). Sierosław to malownicza miejscowość, położona w jednej z najbogatszych gmin w Polsce, obfitująca w tereny zielone, leśne, akweny wodne (nieopodal Jezioro Lusowskie i Jezioro Niepruszewskie), szlaki rowerowe, przy jednoczesnym wygodnym rozkładzie połączeń z aglomeracją Poznań. W pobliżu znajdują się sklepy, żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa, a nieopodal gimnazjum, przystanki komunikacji autobusowej i prywatnych firm przewozowych. W okolicy znajduje się obiekt sportowo-rekreacyjny „Tarnowskie Termy”. Nieruchomość idealna dla rodziny, dwóch rodzin lub do zakupu jako inwestycja na przyszłość z racji atrakcyjności położenia i popularności lokalizacji. Zachodnie peryferia Poznania odznaczają się wyższym stopniem zalesienia, większą liczbą potencjalnych stanowisk pracy, przy jednoczesnych walorach rekreacyjnych. Wszystkie te cechy przekładają się na duży popyt wśród zainteresowanych.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Firma ALAUCTUS Kreativbau Sp. z o.o. działa prężnie na rynku usług od 2008 roku, bacznie przyglądając się i uczestnicząc w rynku nieruchomości. Wyróżnia nas kompleksowość usług przy jednocześnie indywidualnym podejściu do Klienta.

Dane kontaktowe osoby prowadzącej ofertę to: Tomasz Wartoń: 607 47 88 11, tomasz.warton@alauctus.pl